Oferta pracy

Konserwator Elektryk/Automatyk

PPF Hasco-Lek S.A.

Polska, dolnośląskie, Wrocław   Polska, dolnośląskie, Siechnice
2019-08-20 2019-09-19
Specjalista

Opis firmy

Twoje nowe miejsce pracy:
PPF Hasco-Lek S.A. - jesteśmy czołowym producentem najwyższej jakości leków, suplementów diety oraz produktów medycznych.

Opis stanowiska

Przejmij odpowiedzialność za:
- dokonywanie przeglądów, napraw i konserwacji napędów elektrycznych oraz układów pomiarowych,
- dokonywanie przeglądów i napraw układów sterowania i regulacji instalacji, wentylacji oraz klimatyzacji,
- kontrolę pracy urządzeń energetycznych,
- rzetelne i samodzielne wypełnianie dokumentacji systemowej.

Jeżeli nie masz jeszcze doświadczenia - nie przejmuj się!
Wszystkiego możesz nauczyć się od nas :)

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
- wykształcenia technicznego o profilu: elektrycznym, elektronicznym lub pokrewnym,
- znajomości napędów elektroniki i automatyki oraz układów pomiarowych,
- znajomości układów sterowania i regulacji instalacji wentylacji oraz klimatyzacji,
- umiejętności naprawy maszyn i urządzeń,
- uprawnień SEP El do IkV z zakresu napraw, remontów, konserwacji urządzeń i instalacji,
- gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym oraz w weekendy.

Pamiętaj, dla nas najważniejsza jest Twoja motywacja do pracy i chęć do nauki!

Oferujemy

Co zyskujesz?
- pracę na pełen etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
- przyjazną atmosferę pracy, opartą na przejrzystych zasadach,
- możliwość korzystania z bogatego pakietu benefitów: dopłat do karty MultiSport oraz biletów na mecze i koncerty, świadczeń rzeczowych w okresie świąt, polisy na życie lub prywatnej opieki medycznej na preferencyjnych zasadach finansowania, biblioteczka Grupy Hasco,
- sympatyczny zespół współpracowników gotowych do dzielenia się swoją wiedzą oraz doświadczeniem,
- różnorodny zakres zadań – w naszym zespole nie ma mowy o nudzie, bo dzielimy się pracą i zastępujemy wzajemnie.

Dodatkowe informacje

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV.

Zapraszamy do aplikowania osoby posiadające również mniejsze doświadczenie zawodowe.

Oglądane: 67