Oferta pracy

Junior marketing specialist

Droptica

Polska, dolnośląskie, WROCŁAW   Polska, pomorskie, Gdańsk
2019-08-22 2019-09-21
Specjalista

Opis firmy

Droptica - let's build a big website together!

Opis stanowiska

Miejsce:
Wrocław lub Gdańsk

Wynagrodzenie:
B2B: 4600 - 5800 PLN netto
UOP: 2300 - 2900 PLN netto

Wymagania

Masz minimum 6 miesięcy doświadczenia w marketingu,
Znasz bardzo dobrze język angielski w mowie i piśmie (sprzedajemy usługi za granicę),
Masz doświadczenie w content marketingu,
Masz chęć stałego rozwoju, uczenia się, wdrażania nowych pomysłów w działaniach marketingowych firmy,
Znasz dobrze obsługę programów biurowych (edytor tekstu, arkusz kalkulacyjny, prezentacje),
Możesz pracować w naszym biurze we Wrocławiu lub w Gdańsku.

Mile widziane:
Masz doświadczenie w pracy w software house,
Masz doświadczenie w obsłudze Hubspot, Mautic lub innych narzędzi do marketing automation.
Nad czym będziesz pracować:
Usprawnianie procesów pozyskiwania potencjalnych klientów,
Budowanie wizerunku marki,
Bieżące działania content marketingowe (blog, Social Media, itp.),
Prowadzenie kampanii marketingowych (np. E-booki, wyjazdy na konferencje, organizacja konferencji),
Ścisła współpraca z działem sprzedaży w firmie.

Oferujemy

Dołączenie do Droptica to:
- praca z klientami z całego świata,
- praca w jednej z najlepszych firm w skali światowej wdrażających serwisy oparte o Drupala,
- regularna nauka - firma rośnie i rozwija się bardzo szybko, a z nią pracownicy. Dostęp do licznych materiałów szkoleniowych, treningów, specjalistycznych książek,
- wpływ na rozwój firmy,
- bezkompromisowa jakość pracy,
- elastyczne godziny pracy, możliwość pogodzenia pracy i nauki, hobby i życia osobistego,
- komfortowe miejsce pracy i wysokiej jakości sprzęt,
- wsparcie kolegów i koleżanek z zespołu, miła atmosfera i częste spotkania integracyjne,
- poczucie bezpieczeństwa i stabilności, jasne zasady (Ty wybierasz sposób rozliczeń i ile godzin pracujesz),
- pomoc w relokacji i praca częściowo zdalna,
- karta Multisport i możliwość skorzystania z opieki medycznej (PZU),
- możliwość aktywnego rozwijania i popularyzacji oprogramowania OpenSource.

Dodatkowe informacje

* Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami
Oglądane: 109