Oferta pracy

Inżynier Budowy

ENERWAT Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-22 2019-09-21
Specjalista

Opis firmy

Firma ENERWAT SP. ZO.O. dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi z zakresu elektryki, teletechniki oraz automatyki. Tworzymy oraz optymalizujemy projekty wykorzystując wiedzę inżynierską, doświadczenie i doskonałe kontakty z dostawcami po to by łączyć w naszych usługach wysoką jakość z konkurencyjnością. W kompleksowej realizacji inwestycji opieramy się na własnej kadrze zarządzającej oraz dużej liczbie doświadczonych instalatorów. Współpracujemy z szerokim gronem inwestorów zarówno krajowych jak i zagranicznych. W naszej pracy bazujemy na najnowocześniejszych rozwiązaniach zarówno w zakresie materiałów jak i technologii pracy, zgodnych ze standardami UE

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- weryfikacja i sprawdzanie kompletności dokumentacji
- bezpośredni nadzór nad pracownikami oraz podwykonawcami na budowie
- kontrola jakości wykonywania prac przez pracowników oraz podwykonawców
- zamówienia materiałów

Wymagania

Wymagania:
- znajomość programów Office oraz Autocad
- dyspozycyjność
- prawo jazdy

Oferujemy

- praca w prężnej i stabilnej finansowo firmie
- rozwój kariery ( firma realizuje prace w szerokim zakresie instalacji elektrycznych sino i niskoprądowych )
- możliwość uzyskania doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych
Oglądane: 129