Oferta pracy

Programista PHP/SQL w Dziale Informatyzacji

Politechnika Wrocławska O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-23 2019-09-22
Specjalista

Opis firmy

Dział Informatyzacji Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko Programisty PHP/SQL.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizowanie prac związanych z projektowaniem, implementacją oraz utrzymaniem systemów informatycznych rozwijanych przez Dział Informatyzacji.

Do zakresu obowiązków będzie należało:

• utrzymanie i rozwój istniejących aplikacji portalowych,
• projektowanie i budowa nowych aplikacji i systemów,
• opracowanie dokumentacji technicznej.

Wymagania

• wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja lub
pokrewne),
• min. 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• bardzo dobra znajomość PHP 5.6/7,
• dobra znajomość JavaScript (jQuery),
• znajomość relacyjnych baz danych (SQL), (PostgreSQL, MySQL),
• znajomość HTML/CSS,
• umiejętność analitycznego myślenia.

Dodatkowym atutem będzie:
• znajomość narzędzi BIRT 4.4,
• znajomość narzędzi IBM: Connections, Domino, Sametime,

Oferujemy

• zatrudnienie na prestiżowej i renomowanej uczelni,
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• udział w ciekawych i ambitnych projektach przy użyciu najnowszych technologii,
• możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w odpowiedzialnej, pełnej wyzwań pracy przy użyciu
wiodących narzędzi informatycznych,
• nowoczesny sprzęt oraz dostęp do najnowszych narzędzi wspierających proces tworzenia
systemów informatycznych,
• szkolenia umożliwiające dalszy rozwój i podnoszenie kwalifikacji,
• możliwość skorzystania z pakietu ubezpieczeń grupowych.

Dodatkowe informacje

• Prosimy o dopisek w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO)."

• Uprzejmie informujemy, że :
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Politechnika Wrocławska z siedzibą we
Wrocławiu Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, a kontakt z przedstawicielem
Administratora możliwy jest za pomocą formularza kontaktowego na stronie:
2) w Politechnice Wrocławskiej został ustanowiony Inspektor Ochrony Danych, z którym można się kontaktować pod adresem: iod@pwr.edu.pl;
3) Pani/Pana dane osobowe, zawarte w dokumentach aplikacyjnych, zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji;
4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu zamknięcia danego procesu
rekrutacji, a następnie zostaną usunięte;
5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania,
usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu,
prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania,
którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna
Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy ogólnego
rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
7) podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy
oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji;
8) żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje
niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych;
9) odbiorcą Pana/Pani danych osobowych jest Politechnika Wrocławska. Pani/Pana dane nie będę
przekazywane ani udostępniane innym podmiotom. Pani/Pana dane nie będą podlegały
zautomatyzowanemu procesowi podejmowania decyzji, ani nie będą profilowane.
Oglądane: 90