Oferta pracy

Samodzielny referent ds. finansowych w Dziale Studenckim

Politechnika Wrocławska O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-23 2019-09-22
Specjalista

Opis firmy

Dział Studencki Politechniki Wrocławskiej poszukuje osób na stanowisko Samodzielnego referenta ds. finansowych.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za prowadzenie rozliczeń Działu Studenckiego.

Zakres obowiązków:
• przyjmowanie, ewidencjonowanie, przygotowanie i rozliczanie dokumentów księgowych,
• sprawowanie nadzoru nad wydatkowaniem środków przyznanych na działalność studencką,
• prowadzenie wewnętrznej ewidencji kosztów jednostki,
• wprowadzanie zamówień do systemu TETA,
• udzielanie informacji studentom z zakresu zamawiania i rozliczania środków przeznaczonych na
działalność,
• bieżąca współpraca z organami Samorządu Studenckiego i Uczelnianymi Organizacjami
Studenckimi,
• przygotowanie umów zewnętrznych i cywilno-prawnych.

Wymagania

• wykształcenie wyższe,
• wiedza z zakresu rozliczeń i finansów,
• znajomość obsługi zintegrowanych systemów klasy ERP,
• znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
• dokładność, sumienność, terminowość,
• umiejętność organizacji czasu pracy i współpracy w zespole.

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia w strukturach prestiżowej Uczelni Wyższej,
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
• możliwość zdobycia cennych doświadczeń zawodowych i rozwoju osobistego,
• miłą atmosferę pracy.

Dodatkowe informacje

• Prosimy o dopisek w CV: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Wrocławską z siedzibą we Wrocławiu przy Wybrzeżu Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: RODO)."

• Uprzejmie informujemy, że :
1) administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Politechnika Wrocławska z siedzibą we
Wrocławiu Wybrzeże Wyspiańskiego 27, 50-370 Wrocław, a kontakt z przedstawicielem
Administratora możliwy jest za pomocą formularza kontaktowego na stronie:
2) w Politechnice Wrocławskiej został ustanowiony Inspektor Ochrony Danych, z którym można się kontaktować pod adresem: iod@pwr.edu.pl;
3) Pani/Pana dane osobowe, zawarte w dokumentach aplikacyjnych, zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji;
4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do momentu zamknięcia danego procesu
rekrutacji, a następnie zostaną usunięte;
5) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich sprostowania,
usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu,
prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania,
którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uzna
Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych dotyczących Pani/Pana narusza przepisy ogólnego
rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
7) podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy
oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji;
8) żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje
niezwłoczne usunięcie Pani/Pana danych;
9) odbiorcą Pana/Pani danych osobowych jest Politechnika Wrocławska. Pani/Pana dane nie będę
przekazywane ani udostępniane innym podmiotom. Pani/Pana dane nie będą podlegały
zautomatyzowanemu procesowi podejmowania decyzji, ani nie będą profilowane.
Oglądane: 129