Oferta pracy

malarz konstrukcji stalowych

ZAMEH SP. Z O.O.

Polska, dolnośląskie
2019-08-23 2019-09-22
Pracownik fizyczny

Opis firmy

Firma z branży metalowej z 32-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym oferująca swoim klientom wykonanie wszelkiego rodzaju prac z zakresu konstrukcji stalowych oraz kompleksową produkcję i obsługę w dziedzinie precyzyjnej obróbki metalu, w tym również obróbki wielkogabarytowej do 8000 mm, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje obecnie kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

-śrutowanie konstrukcji stalowych w śrutowni ręcznej
-czyszczenie i przygotowywanie nawierzchni przed malowaniem
-nanoszenie powłok lakierniczych na duże i małe elementy
-czyszczenie i konserwowanie obsługiwanych urządzeń i przyrządów

Wymagania

Wymagania:

- samodzielność i dobra organizacja pracy
-zdolności manualne
-wysoka motywacja do pracy
-umiejętność pracy w zespole
- dbałość o jakość produkowanego wyrobu

Oferujemy

-pewne miejsce pracy w solidnym, rozpoznawalnym przedsiębiorstwie nastawionym na wzrost
-stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- odzież roboczą i niezbędne narzędzia do pracy
-kompleksowe szkolenia wdrażające
-możliwość rozwoju zawodowego i kompetencji własnych oraz zdobycia doświadczenia na różnych stanowiskach
- kontakt z nowoczesną technologią
-satysfakcjonujące wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i zaangażowania + premia uznaniowa
-bonus rekomendacyjny za polecenie pracownika
-wypłatę zawsze na czas i w całości, najpóźniej do 10-go każdego miesiąca
-uczestniczenie w projektach międzynarodowych
-dodatkowe ubezpieczenie NNW i opieka medyczna
- dodatki motywacyjne

Dodatkowe informacje

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych Zameh Sp. z o.o. z siedzibą w Łagiewnikach dla potrzeb rekrutacji . Dane osobowe przekazuję dobrowolnie i oświadczam, że są zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i prawie ich poprawiania."
Oglądane: 36