Oferta pracy

PROGRAMISTA MASZYN CNC

ZAMEH SP. Z O.O.

Polska, dolnośląskie, Łagiewniki
2019-08-23 2019-09-22
Specjalista

Opis firmy

Firma z branży metalowej z 30-letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym oferująca swoim klientom wykonanie wszelkiego rodzaju prac z zakresu konstrukcji stalowych oraz kompleksową produkcję i obsługę w dziedzinie precyzyjnej obróbki metalu, w tym również obróbki wielkogabarytowej do 8000 mm, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska

opracowywanie dokumentacji technicznej i produkcyjnej
opracowywanie technologii procesów
programowanie maszyn numerycznych CNC
dobór parametów obróbki
nadzorowanie przebiegu procesów na przydzielonych wydziałach
sporządzanie rysunków technicznych nowych produktów

Wymagania

znajomośc obsługi komputera i programów MS Office
samodzielność i dobra organizacja pracy
znajomość rysunku technicznego
dobra znajomość narzędzi informatycznych do projektowania przestrzennego
wysoka motywacja do pracy
umiejętnośc pracy w zespole
mile widziana znajomość języka angielskiego pozwalająca na pracę z dokumentacją techniczną

Oferujemy

pewne miejsce pracy w solidnym, rozpoznawalnym przedsiębiorstwie nastawionym na wzrost
stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
odzież roboczą i niezbędne narzędzia do pracy
kompleksowe szkolenia wdrażające
możliwość rozwoju zawodowego i kompetencji własnych oraz zdobycia doświadczenia na różnych stanowiskach
kontakt z nowoczesną technologią
satysfakcjonujące wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności i zaangażowania + premia uznaniowa
bonus rekomendacyjny za polecenie pracownika
wypłatę zawsze na czas i w całości, najpóźniej do 10-go każdego miesiąca
uczestniczenie w projektach międzynarodowych
dodatkowe ubezpieczenie NNW i opieka medyczna
dodatki motywacyjne
Oglądane: 58