Oferta pracy

IT Project Manager

NESTMEDIC SA

Polska, dolnośląskie, Wrocław   Polska, mazowieckie, Warszawa
2019-08-23 2019-09-22
Specjalista

Opis firmy

Nestmedic SA jest młodą firmą działającą na rynku telemedycznym oraz prywatnej służby zdrowia. Naszą misją jest wspierać personel medyczny, aby doprowadzić każdą ciążę do szczęśliwego rozwiązania. Wprowadzamy na rynek innowacyjne, mobilne rozwiązanie telemedyczne do zdalnego badania dobrostanu płodu – system Pregnabit®. Nie tylko my wierzymy w potencjał firmy i systemu Pregnabit®. Założycielka firmy otrzymała prestiżową nagrodę „Innovator Of The Year 2016” przyznawaną co roku przez MIT Technology Review.
Jeśli jesteś osobą ambitną, samodzielną, zaangażowaną, otwartą i spełniasz poniższe kryteria – dołącz do nas!

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie projektów w obszarze rozwoju platformy telemedycznej, aplikacji mobilnej i urządzenia medycznego,
- Zarządzanie zakresem, harmonogramem, budżetem projektów wdrożeniowych,
- Koordynacja prac zespołu wdrożeniowego - zarządzanie pracą zespołu technologii i produkcji,
- Planowanie prac, raportowanie postępu i prowadzenie dokumentacji z tym związanej,
- Zbieranie wymagań do nowych wersji produktów oraz opracowanie dokumentów z założeniami do projektów wdrożeniowych.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe kierunkowe: mile widziana inżynieria biomedyczna, informatyka, elektronika, zarządzanie lub pokrewne,
- Praktyczne doświadczenie w zarządzaniu zespołem i w prowadzeniu projektów technologicznych, w tym tworzeniu platform medycznych, aplikacji mobilnych, urządzeń elektronicznych,
- Doświadczenie w zarządzaniu dostawcami zewnętrznymi i zespołami w rozproszonym środowisku zdalnym,
- Mile widziane osoby z doświadczeniem w start-upach,
- Dodatkowym atutem będzie znajomość takich narzędzi jak: JIRA i OpenProject, SmartSheet itp.
- Biegła znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

- Możliwość pracy z kreatywnym zespołem w firmie o międzynarodowym zasięgu w pionierskiej dziedzinie dynamicznie rozwijającej się telemedycyny, IoT, medical device,
- Interesującą pracę w prężnie rozwijającej się Spółce giełdowej,
- Różnorodne i ambitne projekty o charakterze międzynarodowym,
- Realny wpływ na kształt tworzonego produktu - telemedycznych rozwiązań ratujących ludzkie życie,
- Unikatowe doświadczenie tworzenia i realizacji strategii rozwoju produktów związanych z rynkiem eHealth,
- Nowe wyzwania, dynamiczny rozwój zawodowy,
- Przyjazną, kreatywną i otwartą atmosferę pracy.

Dodatkowe informacje

Jeżeli powyższy opis jest zbieżny z Twoimi ambicjami zawodowymi, wyślij do nas swoje CV. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, którym prześlemy szczegółowy opis projektu.
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Nestmedic SA z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Nestmedic SA z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 141-155. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeksu pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oglądane: 76