Oferta pracy

Programista PHP

Capgemini Software Solutions Center O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-23 2019-10-22
Specjalista

Opis stanowiska

Jeżeli znasz PHP oraz chcesz nauczuć się programować w JAVA, dołącz do naszego zespołu. Realizujemy projekt dla międzynarodowego klienta z branży finansowej (płatności elektroniczne).

Do Twoich zadań należeć będą:

• implementacja nowych oraz rozbudowa istniejących funkcjonalności w oparciu o wymagania biznesowe;
• rozwiązywanie problemów związanych z istniejącymi aplikacjami;
• przeprowadzanie code review;
• codzienna praca w metodyce SCRUM;
• kontakt z klientem oraz innymi zespołami w języku angielskim i niemieckim – praca w środowisku międzynarodowym.

Wymagania

• co najmniej 2-letnie doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania w języku PHP 5/7;
• znajomość technologii: framework Symfony, Composer, relacyjne baz danych (MySQL), języka SQL oraz ukierunkowanie na OOP;
• podstawowa znajomość środowiska Linux i systemu kontroli wersji GIT oraz znajomość technologii front-end (HTML, CSS, JavaScript, jQuery);
• doświadczenie w pisaniu testów jednostkowych;
• przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego oraz dobra znajomość języka angielskiego;
• zdolności analitycznego myślenia, samodzielności i proaktywności w realizacji zadań.

Oferujemy

• szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego);
• benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
• abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
• możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
• elastyczny czas pracy;
• wsparcie w relokacji;
• wyjazdy integracyjne;
• bezpłatne miejsca parkingowe;
• umowę o pracę na czas nieokreślony.
Oglądane: 50