Oferta pracy

Analityk Project Management Office

Capgemini Software Solutions Center O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-23 2019-10-22
Specjalista

Opis stanowiska

Jako Analityk Project Management Office (PMO) będziesz współpracować z kierownikami projektów w celu zapewnienia skutecznego zarządzania projektem w aspekcie finansowym i administracyjnym, wykonując m.in. następujące zadania:

• zapewnienie prawidłowego oraz terminowego rozliczania projektu;
• sporządzanie kalkulacji, raportów, zestawień oraz prezentacji na potrzeby projektowe;
• identyfikacja odstępstw od planu budżetu i ich analiza;
• ścisła współpraca z innymi jednostkami firmy (m.in. dział finansów i księgowości, dział zamówień, dział personalny).

Wymagania

• bardzo dobra znajomość j. niemieckiego w mowie i piśmie (min. C1) oraz komunikatywna znajomość j. angielskiego (B1);
• umiejętność analitycznego myślenia, szybkiego rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji;
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Excel, Power Point, Outlook);
• wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie ekonomiczne);
• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w obszarze controllingu.

Oferujemy

• szkolenia zawodowe i językowe;
• benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
• abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
• możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
• elastyczny czas pracy;
• wsparcie w relokacji;
• wyjazdy integracyjne;
• bezpłatne miejsca parkingowe;
• umowę o pracę na czas nieokreślony.
Oglądane: 87