Oferta pracy

Software Developer in Test

Capgemini Software Solutions Center O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-23 2019-10-22
Specjalista

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków na stanowisku Software Developer in Test należeć będą:

• automatyzacja testów UI i API (REST/SOAP);
• tworzenie mocków usług sieciowych;
• analiza obszarów testowych, zbieranie wymagań oraz budowa zestawów przypadków testowych;
• wykonywanie testów, analiza i raportowanie wyników;
• konfiguracja zestawów testów automatycznych w środowisku continuous integration oraz zbieranie wyników.

Wymagania

• co najmniej 2-letnie doświadczenie w automatyzacji testów (Java, JavaScript, .Net);
• doświadczenie w automatyzacji backend (SOAP/REST API);
• doświadczenie w automatyzacji testów UI (preferowane Selenium WebDriver);
• znajomość języków wymiany danych (XML, JSON, CSV);
• dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie w zakresie języka niemieckiego w ramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).

Oferujemy

• szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego);
• benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;
• abonament samochodowy na preferencyjnych warunkach – Master Benefit;
• możliwość zastosowania podwyższonych kosztów uzyskania przychodu w przypadku pracy twórczej;
• elastyczny czas pracy;
• wsparcie w relokacji;
• wyjazdy integracyjne;
• bezpłatne miejsca parkingowe;
• umowę o pracę na czas nieokreślony.
Oglądane: 134