Oferta pracy

Programista .NET

Comarch S.A.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-08-23 2019-09-22
Specjalista

Opis stanowiska

Implementacja nowych funkcjonalności wspierających elastyczność i rozszerzalność systemów IT
Współpraca z analitykami biznesowymi i testerami
Diagnozowanie i usuwanie błędów
Opracowywanie i przestrzeganie standardów oraz dobrych praktyk programistycznych
Przygotowywanie dokumentacji technicznej dla realizowanej funkcjonalności

Wymagania

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
Znajomość:
technologii .NET/C#
MS SQL (T-SQL)
Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

DLA CIEBIE

Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem programistycznym
Przyjazna atmosfera pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Oglądane: 111