Oferta pracy

Praktykant w Pionie Handlu Zagranicznego

PPF Hasco-Lek S.A.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-09-11 2019-10-11
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Jesteśmy czołowym producentem najwyższej jakości leków, suplementów diety oraz produktów medycznych. Działamy na rynku funkcjonujemy z sukcesami już od ponad 35 lat.

Opis stanowiska

Przejmij odpowiedzialność za:
-udział w opracowywaniu materiałów marketingowych,
-wprowadzanie danych do excela,
-archiwizację dokumentacji,
-udział w tłumaczeniu dokumentacji wewnętrznej.

Wymagania

Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?
-znajomości języka angielskiego na poziomie średnio-zaawanasowanym,
-preferowani studenci kierunków humanistycznych, Filologia, Zarządzanie etc.,
-znajomości pakietu MS Office ( w tym Excel),
-motywacji do nauki i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania.

Oferujemy

-możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
-możliwość odbycia miesięcznych, dwumiesięcznych lub trzymiesięcznych bezpłatnych praktyk,
-poznanie specyfiki branży farmaceutycznej oraz specyfiki pracy w takich Działach jak m.in Dział Obsługi Klienta i Dystrybucji oraz Dział Rozwoju Biznesu.
-sympatyczny zespół - możliwość nawiązania nowych znajomości,
-elastyczny grafik - dostosujemy się do Twojej dyspozycyjności :)

Dodatkowe informacje

Co zrobić, by do nas dołączyć?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Oglądane: 24