Oferta pracy

Doradca Techniczno-Handlowy

Neodynamic

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-09-10 2019-10-10
Specjalista

Opis firmy

Działamy na rynku od 2009 roku, jedną z gałęzi działalności naszej firmy jest optymalizacja czasu pracy maszyn. Od początku działalności wspieramy działy utrzymania ruchu w serwisie maszyn i urządzeń specjalizując się w zakresie hydrauliki siłowej, pneumatyki, mechaniki oraz automatyki.
W odpowiedzi na obserwowane potrzeby klientów w ostatnich latach poszerzyliśmy usługi o profesjonalną modernizację jak i konstrukcję oraz budowę maszyn przemysłowych, w tym całych linii produkcyjnych.
Wykonywane przez nas rozwiązania wynikają z indywidualnych potrzeb zamawiającego i każdorazowo projektowane są pod Klienta.
Często proponujemy nietypowe rozwiązania techniczne i to stało się mocną stroną naszej firmy.

Opis stanowiska

Głównymi zadaniami na tym stanowisku będą:

• utrzymywanie i rozwijanie kontaktów z dotychczasowymi klientami,
• pozyskiwanie nowych klientów,
• doradztwo techniczne i handlowe w zakresie serwisu maszyn, modernizacji maszyn, automatyzacji, robotyzacji, oceny ryzyka w oparciu o dyrektywę maszynową, itp.
• sprzedaż, analiza potrzeb klienta oraz doradztwo techniczne w przypadku projektów z zakresu konstrukcji i budowy maszyn,
• bieżąca obsługa techniczna i handlowa zleceń, w tym: negocjowanie i kontrola realizacji warunków współpracy, koordynowanie realizacji projektów, współpraca z działem wykonawczym,
• uzupełnianie baz danych,
• tworzenie ofert, umów, raportów.

Wymagania

• realizacja planu sprzedaży;
• prawo jazdy kat. B;
• w przypadku kandydatów z doświadczeniem min. wykształcenie średnie techniczne;
• kandydaci bez doświadczenia lub z doświadczeniem do 2 lat pracy preferowane wykształcenie wyższe techniczne: mechanika, automatyka, mechatronika lub pokrewne;
• dobra znajomość rysunku technicznego;
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych;
• umiejętność organizowania własnego czasu pracy i terminowość w wykonywaniu zadań.

Oferujemy

Oferujemy:
• szkolenia technik handlowych;
• szkolenie produktowe;
• dużą samodzielność w działaniu oraz przyjazną atmosferę pracy;
• wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne zależne od indywidualnego wyniku;
• samochód służbowy dostępny w godzinach pracy, laptop, telefon komórkowy.

Dodatkowe informacje

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Neodynamic Sp. z o.o. z siedzibą w Tyńcu Małym, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Neodynamic Sp. z o.o. z siedzibą w Tyńcu Małym, przy ul. Krótkiej 4. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Oglądane: 134