Oferta pracy

Specjalista Automatyk-Robotyk

Intivum Limited

Polska, dolnośląskie   Polska, kujawsko-pomorskie   Polska, lubelskie   Polska, lubuskie   Polska, łódzkie   Polska, małopolskie   Polska, mazowieckie   Polska, opolskie   Polska, podkarpackie   Polska, podlaskie   Polska, pomorskie   Polska, śląskie   Polska, świętokrzyskie   Polska, warmińsko-mazurskie   Polska, wielkopolskie   Polska, zachodniopomorskie
2019-09-11 2019-11-10
Specjalista

Opis firmy

Jesteśmy prężnie rozwijającą się polską firmą świadczącą usługi z zakresu robotyzacji i automatyzacji linii produkcyjnych. Specjalizujemy się w realizacji projektów dla klientów z branży motoryzacyjnej. Oferujemy usługi programowania w większości aplikacji, m.in. przenoszenie, zgrzewanie punktowe, klejenie, pomiary geometryczne. Świadczymy kompleksową obsługę projektu na wszystkich jego etapach.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
• samodzielne programowanie robotów przemysłowych, m.in. KUKA, ABB, FANUC;
• uruchamianie linii produkcyjnej u klienta;
• optymalizacja czasu cyklu linii produkcyjnej;
• analizowanie i rozwiązywanie problemów wykrytych po uruchomieniu linii;
• przygotowywanie dokumentacji zgodnie ze specyfikacją określoną przez klienta.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe techniczne, preferowani absolwenci kierunków: automatyka, robotyka, mechatronika lub pokrewne;
• minimum roczne doświadczenie w pracy z robotami;
• gotowość do częstych i regularnych wyjazdów służbowych na terenie Unii Europejskiej (głównie Niemcy);
• dobra znajomość języka angielskiego (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
• prawo jazdy kat. B;
• wyobraźnia przestrzenna, kreatywność, umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu;
• wiedza na temat budowy, zasad działania i programowania robota przemysłowego.

Oferujemy

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony;
• wysokie wynagrodzenie i pakiet socjalny (m.in. ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie podróżne, itp.);
• udział w realizacji innowacyjnych projektów dla klientów z Europy (regularna praca w delegacji);
• pracę pełną wyzwań pozwalającą zdobyć różnorodne doświadczenie;
• samochód służbowy do użytku indywidualnego (także do użytku poza wyjazdami służbowymi do celów prywatnych).

Dodatkowe informacje

Prosimy przesyłać CV w języku angielskim lub niemieckim.

W treści CV prosimy o dodane klauzuli o treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Intivum Limited Sp. K. w celu i zakresie niezbędnym w procesie rekrutacyjnym. Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Informacje dodatkowe:

Administratorem danych jest Intivum Limited Sp. K. z siedzibą w Sieradzu przy ul. Jana Pawła II 84L. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji i nie będą udostępnione innym podmiotom. Uczestnik rekrutacji ma prawo dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania i usunięcia i cofnięcia zgody na przetwarzanie.
Oglądane: 73