Oferta pracy

Young Engineer w Dziale Utrzymania Ruchu

BA Glass Poland sp. z o. o.

Polska, opolskie, Jedlice
2019-09-11 2019-10-11
Specjalista

Opis firmy

BA GLASS POLAND należy do międzynarodowej grupy BA Vidro SA i jest jednym z największych producentów opakowań szklanych.

Opis stanowiska

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wymagania

Jeżeli:
*Jesteś lub niebawem zostaniesz absolwentem wyższej uczelni o profilu technicznym, a w szczególności jednego z wymienionych kierunków: automatyka i robotyka, elektronika, elektrotechnika, mechatronika i pokrewne
*Jesteś w stanie rozpocząć pracę w pełnym wymiarze czasu
*Posługujesz się dobrze językiem angielskim
*Myślisz perspektywicznie o swoim rozwoju
*Jesteś proaktywny/a oraz uważasz, że masz silną osobowość i potrafisz przekonać innych do własnych poglądów, a analiza i wyciąganie wniosków jest Twoją mocną stroną

To jesteś właśnie idealnym kandydatem do udziału w programie Young Engineers w BA!

Oferujemy

Oferujemy możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznej międzynarodowej firmie produkcyjnej oraz realizacji samodzielnych projektów inżynierskich;
Indywidualny program rozwoju;
Umowę o pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Premię roczną
Świadczenia socjalne
Zajęcia sportowe
Ubezpieczenie na życie

Dodatkowe informacje

Przekazane informacje (w tym informacje znajdujące się w załączonych dokumentach) będą gromadzone i przetwarzanie przez GRUPĘ BA GLASS w celu oceny możliwości zatrudnienia kandydata w organizacji w ramach procesu rekrutacyjnego prowadzonego obecnie lub w przyszłości, a także w celu prowadzenia rejestrów dotyczących procesu rekrutacji. Grupa BA GLASS może przechowywać te informacje maksymalnie przez 12 miesięcy. Na koniec tego okresu informacje zostaną usunięte. GRUPA BA GLASS nie będzie ujawniać ani przekazywać danych osobowych podanych przez kandydata osobom trzecim. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej polityki ochrony danych i prywatności, prosimy zapoznać się z naszą Polityką Ochrony Danych na stronie www.baglass.com

Zgodnie z Rozporządzeniami o ochronie danych kandydat może skorzystać z przysługujących mu praw, wysyłając wiadomość na adress email: dataprotection_pl@baglass.com. Aby uzyskać więcej informacji na temat przysługujących Panu/Pani praw w zakresie Ochrony Danych, należy odwiedzić Witrynę Organu Nadzorczego www.uodo.gov.pl
Oglądane: 28