Oferta pracy

Majster- inżynier budowy

KMS sp. z o.o. sp.k.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-09-11 2019-10-11
Specjalista

Opis firmy

KMS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa specjalizuje się w produkcji oraz montażu systemów aluminiowo-szklanych dla budownictwa.

Opis stanowiska

Sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi pracami na budowie
Koordynowanie prac brygad i firm podwykonawczych
Prowadzenie prac zgodnie z harmonogramem
Kontrolowanie jakości wykonanych prac

Wymagania

Wykształcenie techniczne budowlane, średnie lub wyższe
Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
Dyspozycyjność, samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
Dobra znajomość pakietu MS Office
Znajomość AutoCAD będzie dodatkowym atutem
Prawo jazdy kat. B
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Solidność, uczciwość, rzetelność

Oferujemy

Możliwość pracy przy ciekawych inwestycjach
Możliwości rozwoju
Możliwość uzyskania uprawnień budowlanych
Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności oraz zaangażowania
Niezbędne narzędzia do pracy
Wynagrodzenie: 4 500,00 ÷ 6 500,00 zł brutto

Dodatkowe informacje

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę KMS Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko".
Oglądane: 20