Oferta pracy

Technik Laboratorium ds. Badań Wydajności i Wytrzymałości

MAHLE

Polska, wielkopolskie, Ostrów Wielkopolski
2019-09-12 2019-10-12
Specjalista

Opis firmy

MAHLE jest wiodącym, międzynarodowym dostawcą dla przemysłu motoryzacyjnego, a także pionierem przyszłego transportu. Zajmujemy się technologią napędów i układów chłodzenia w pojazdach z silnikami spalinowymi i elektrycznymi. Obecnie około 78 000 pracowników pracuje w 170 zakładach produkcyjnych i 16 głównych centrach badawczo-rozwojowych, z których jedno znajduje się w Ostrowie Wielkopolskim. Pracujemy nad innowacyjnymi produktami, które są montowane w przynajmniej co drugim pojeździe na świecie.

Opis stanowiska

Czy chciałbyś podjąć się szczególnie odpowiedzialnych zadań?

• Prowadzenie badań w jednym z najnowocześniejszych działów R&D w Europie
• Nadzór nad pracą urządzeń badawczych
• Budowa autorskich urządzeń i maszyn badawczych
• Uruchamianie testów i przygotowanie raportów z badań
• Sporządzanie raportów z badań w języku polskim i angielskim
• Wspieranie utrzymania ruchu przy pracach związanych z serwisowaniem maszyn i urządzeń badawczych

Wymagania

Pochwal się nam swoimi umiejętnościami - zarówno tymi zawodowymi, jak i osobistymi.

• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
• Odpowiedzialność, samodzielność i dyscyplina pracy
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
• Umiejętność rozwiązywania problemów

Oferujemy

Zobacz, co możemy Ci zaoferować!

• Pracę w największym w regionie centrum badawczo-rozwojowym, również na rzecz zagranicznych jednostek Grupy MAHLE
• Rozwój zawodowy w międzynarodowej firmie produkcyjnej z wysokimi standardami jakości
• Pakiet szkoleń dający możliwość podnoszenia kwalifikacji w różnych obszarach
• Pakiet benefitów (dofinansowanie karty MultiSport, wydarzeń kulturalnych i sportowych oraz kosztów nauki)
• Atrakcyjne oferty i zniżki pracownicze (np. ubezpieczenie grupowe, tańsze produkty i usługi)
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie
• Pomoc w zmianie miejsca zamieszkania (m.in. premia relokacyjna)

Oglądane: 27