Oferta pracy

ASYSTENT ARCHITEKTA

Lorien Engineering

Polska, dolnośląskie, WROCŁAW
2019-09-12 2019-10-12
Asystent

Opis firmy

Lorien Engineering Polska oferuje kompleksowe projektowanie techniczne, zarządzanie inwestycjami oraz specjalistyczne doradztwo techniczne dla firm z sektora spożywczego, browarniczego, napojów, farmaceutycznego i zasobów odnawialnych. Projektując staramy się wykorzystywać najnowsze dostępne technologie przy jednoczesnym uwzględnieniu wymogów ochrony środowiska naturalnego. Nasze projekty realizowane są w zgodzie z obowiązującym prawem polskim i europejskim.

Lorien Engineering stawia na kompleksową obsługę projektów, stąd każdy projekt realizowany jest przez zespół doświadczonych specjalistów typowanych przez kierownika w oparciu o zakres projektu. W prace nad projektem zaangażowani są zarówno inżynierowie z naszej jednostki angielskiej jak i polskiej.

Opis stanowiska

• Współuczestnictwo w opracowywaniu projektów architektonicznych i planów zagospodarowania obiektów przemysłowych
• Tworzenie dokumentacji technicznej oraz wykonawczej
• Uczestnictwo w rozwiązywaniu zagadnień funkcjonalnych i architektonicznych na każdym etapie realizacji projektów
• Współpraca z zespołem projektantów i pozostałymi działami firmy w zakresie realizowanych projektów

Wymagania

• Wykształcenia wyższego architektonicznego (mile widziani również studenci ostatniego roku);
• Dobrej znajomości języka angielskiego
• Znajomość AutoCAD w zakresie projektowania 2D i 3D
• Prawo jazdy
• Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku BIM (Revit, Sketchup)

Oferujemy

• Możliwośćrozwoju zawodowego oraz wykonywania praktyk na budowie oraz w biurze projektowym,
• Poszerzanie wiedzy poprzez bezpośrednią współpracę zespołu projektowego oraz zespołów zarządzających budową
• Pracę z międzynarodowymi klientami
• Współpracę z profesjonalnym, dynamicznym i zgranym zespołem ludzi
Oglądane: 39