Oferta pracy

Praktykant w Dziale Lean Manufacturing

GE Power

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-09-12 2019-11-11
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

GE Power - Wrocław

Aktualnie, do wrocławskiej Fabryki Generatorów poszukujemy Praktykanta do Działu Lean.

Opis stanowiska

- obserwacje i analiza przebiegu procesu produkcyjnego
- dokonywanie pomiarów czasów operacji
- przygotowywanie dokumentacji z przeprowadzanych analiz
- wsparcie w usprawnianiu zarządzania wizualnego
- udział w projektach mapowania procesów produkcyjnych (VSM)
- audyty obszarów pod kątem 5S

Wymagania

- podstawowa znajomość zagadnień i narzędzi Lean Manufacturing.
- bardzo dobra umiejętność posługiwania się narzędziami pakietu Microsoft Office
- umiejętność czytania i interpretacji rysunku technicznego
- komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
- mile widziana znajomość języka angielskiego

Oferujemy

- szansę wzięcia udziału w realnych projektach
- 1 - 2 miesięczne bezpłatne praktyki
- elastyczne godziny praktyk (2-3 dni w tygdniu)
- możliwość poznania Lean w praktyce
- fajną atmosferę
- cenne doświadczenie w międzynarodowej firmie
Oglądane: 127