Oferta pracy

Praktykant w Dziale Technologicznym

GE Power

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2019-09-12 2019-11-11
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

GE Power - Wrocław

Aktualnie, do wrocławskiej Fabryki Generatorów poszukujemy Praktykantów do Działu Technologicznego.

Opis stanowiska

Przykładowe zadania:

> Pomiar i analiza czasów operacji produkcyjnych,
> Udział w procesie przygotowania dokumentacji warsztatowej.
> Wstępne opracowanie dokumentów SOP (Standard Operation Plan) dla wybranych operacji,
> Tworzenie rysunków w Catia / Auto-Cad
> Udział w optymalizacji procesów w ramach działań Lean (VSM, 5S, SMED, MMO),
> Opracowanie listy narzędzi warsztatowych wykorzystywanych w procesach produkcji generatora
> Praca przy dokumentacji technologicznej związanej z procesami spawalniczymi

Wymagania

> Status studenta (preferowane kierunki: Mechaniczny, Mechaniczno-Energetyczny Elektryczny, Elektroniczny)
> Znajomość rysunku technicznego,
> Mile widziana znajomość VBA i tworzenia makr
> Znajomość obsługi podstawowych narzędzi pomiarowych (metrówka, suwmiarka)
> Praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Excel),
> Komunikatywna znajomość j. angielskiego,
> Dokładność i rzetelność,
> Zaangażowanie

Oferujemy

> Szansę wzięcia udziału w ciekawych i praktycznych projektach,
> 1 - 2 miesięczne bezpłatne praktyki
> Elastyczne godziny praktyk (2-3 dni w tygodniu)
> Możliwość poznania zasad zarządzania produkcją w firmie przemysłowej,
> Fajną atmosferę,
> Możliwości zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie.
Oglądane: 193