Oferta pracy

Młodszy Konstruktor

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Radomierz k/Jeleniej Góry   Polska, dolnośląskie, Radomierz
2019-09-12 2019-10-12
Specjalista

Opis firmy

Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w 10 krajach na 4 kontynentach.

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Radomierzu k. Jeleniej Góry to jeden z zakładów produkcyjnych grupy, zatrudniający ponad 1450 pracowników

Opis stanowiska

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

• konstruowanie elementów z tworzyw sztucznych zgodnie z wymogami klientów
• współpracę z konstruktorami oraz projektantami rozwojowymi,
• tworzenie dokumentacji technicznej dla nowych oraz już istniejących komponentów,
• poszukiwanie rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na obniżenie kosztów produktu, podwyższenie jego jakości.

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

• wykształcenia wyższego technicznego,
• mile widziane doświadczenie w konstruowaniu elementów z tworzyw sztucznych (praktyki, staże itp.),
• wiedzy z zakresu materiałów, konstrukcji oraz technologii tworzyw sztucznych,
• znajomości programu Catia v5 lub innego,
• znajomości języka niemieckiego i/lub angielskiego na poziomie min. B2 wg europejskiego systemu klasyfikacji,
• gotowości do wyjazdów służbowych.

Oferujemy

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

- stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
- bogaty pakiet socjalny (prywatna opiekę medyczną Lux Med, karta Multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie zimowe oraz comiesięczne dofinansowanie do żłobków / przedszkoli dzieci pracowników, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe),
- nowoczesne narzędzie do komunikacji wewnętrznej (aplikacja na smartfona).

Dodatkowe informacje

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV wraz z dopiskiem:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o., moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.
Oglądane: 101