Oferta pracy

Młodszy Automatyk

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Radomierz
2019-09-12 2019-10-12
Specjalista

Opis firmy

Dr. Schneider to rodzinna niemiecka firma o międzynarodowym zasięgu działania – wiodący producent elementów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Daje pracę ponad 4000 osobom w 10 krajach na 4 kontynentach.

Dr. Schneider Automotive Polska Sp. z o. o. z siedzibą w Radomierzu k. Jeleniej Góry to jeden z zakładów produkcyjnych grupy, zatrudniający ponad 1450 pracowników.

Opis stanowiska

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:
* utrzymywanie w stałej sprawności technicznej urządzeń produkcyjnych: naprawa, konserwacja układów elektrycznych i pneumatycznych, wtryskarek i robotów, urządzeń peryferyjnych (suszarek, podajników materiału, stabilizatorów temperatury), instalacji elektrycznej na terenie zakładu;
* przeprowadzanie okresowych przeglądów, napraw i konserwacji urządzeń produkcyjnych oraz ich
dokumentowanie;
* diagnozowanie awarii urządzeń produkcyjnych;
* prace przy stacji transformatorowej 20 kV.

Wymagania

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
* wykształcenia technicznego w kierunku automatyki, elektroniki lub mechaniki;
* znajomości zagadnień dotyczących układów elektrycznych, pneumatycznych oraz hydraulicznych;
* chęci do nauki,
* dyspozycyjności i gotowości do pracy w trybie 3-zmianowym;
* umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

* stabilną pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie;
* bogaty pakiet socjalny (prywatna opiekę medyczną, kartę Multisport, dofinansowanie do wypoczynku,
dofinansowanie zimowe oraz comiesięczne dofinansowanie do żłobków / przedszkoli dzieci
pracowników, atrakcyjne ubezpieczenie grupowe);
* nowoczesne narzędzie do komunikacji wewnętrznej (aplikacja na smartfona).
Oglądane: 52