Oferta pracy

Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych

Cundal Polska Sp. z o. o.

Polska, dolnośląskie, Wroclaw
2019-09-12 2019-10-30
Asystent

Opis firmy

Głównym celem Cundall Polska jest odgrywanie kluczowej roli w tworzeniu budynków bardziej energooszczędnych, trwałych i nowoczesnych. Jesteśmy dumni z naszego doświadczenia w projektowaniu i wdrażaniu innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań mechanicznych i elektrycznych, które minimalizują zużycie surowców naturalnych.

Opis stanowiska

Do naszego biura w Wroclawiu poszukujemy obecnie kandydata na następujące stanowisko:

• Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych i HVAC

Do zakresu obowiązków należy udział w pracy zespołu projektowego przy projektach prowadzonych w Polsce i za granicą, obsługą klienta, koordynowanie prac projektowych z ramienia firmy Cundall.

Wymagania

Oczekiwania
- wykształcenie wyższe na kierunku instalacji budowlanych, inżynierii środowiska lub pokrewnym
- znajomość pakietów Cad/BIM
- znajomość języka angielskiego
- dobre umiejętności komunikacji
- dopuszczamy możliwość aplikowania osób z większym doświadczeniem projektowym

Oferujemy

W zamian oferujemy
- umowę o pracę na pełny etat
- możliwość rozwoju i awansu
- stabilną pracę w międzynarodowym środowisku
- ubezpieczenie medyczne

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy :
i.tworowska@cundall.com

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: i.tworowska@cundall.com

www.cundall.com

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli:
1."Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 Maja 2018r. o ochronie danych osobowych (Dz. ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 Kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sparawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
2."Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych na stanowisko Asystent Projektanta Instalacji Sanitarnych / HVAC / wod-kan, prowadzonych przez Cundall Polska Sp. z o.o. z siedzibą ul. Chmielna 19, 00-021 Warszawa.”

Oglądane: 37