Oferta pracy

Inżynier ds. Oferowania Instalacji Sanitarnych

Atlas Ward Polska O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2018-04-16 2018-05-16
Specjalista

Opis firmy

Jesteśmy firmą budowlaną o ogólnopolskim zasięgu. Jako Generalny Wykonawca oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie doradztwa, projektowania, produkcji i realizacji. Nasz potencjał umożliwia zarządzanie wieloma projektami inwestycyjnymi równocześnie. Specjalizujemy się w budowie obiektów produkcyjnych i magazynowych, handlowo-usługowych, biurowych oraz ekologicznych.

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• Naszą firmę tworzą pasjonaci branży budowlanej. Znamy się na tym i chętnie dzielimy się posiadaną
wiedzą. Dołączając do naszego zespołu otrzymasz możliwość rozwoju zawodowego pod okiem
ekspertów.

• Wiemy, jak ważna jest praca w przyjaznej atmosferze. Dlatego podejmujemy szereg działań, aby każdy
czuł się wyjątkowo w naszej firmie. Największą wartością są nasi pracownicy – pełni pasji, energii i
zaangażowania, dzięki którym praca staje się jeszcze bardziej przyjemna. I efektywna :)

• Lubimy sport i zdrową rywalizację – chętnie podejmujemy się dodatkowych zajęć w wolnym czasie.
Bierzemy udział w Biegu Firmowym, maratonach, rozgrywkach MIXBASKET, a nawet zawodach
kolarskich. Z naszej pasji do motoryzacji w 2014 roku powstał team ATLAS WARD MOTORSPORT. Od
kilku sezonów bierzemy udział w różnych cyklach zawodów motorsportowych, zdobywając kolejne
mistrzowskie tytuły.

• Po okresie próbnym oferujemy szeroki pakiet benefitów. Dbamy o zdrowie pracowników (prywatna
opieka medyczna, karta Multisport), o ich rozwój (udział w szkoleniach) oraz dobre samopoczucie
(imprezy integracyjne, dostawy świeżych owoców i warzyw do biura, nagrody w konkursach).

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:

• Rzetelne sporządzanie i przygotowywanie ofert cenowych z zakresu instalacji sanitarnych, zapewniających ich realizację zgodnie z założeniami finansowymi, jak również innymi założeniami, a także dokonywanie weryfikacji, modyfikacji oraz zmian w tych ofertach;
• Opracowywanie, analizę i weryfikację otrzymanych danych wymaganych do poprawnego
określenia kosztów oferowanych instalacji;
• Przygotowywanie zamówień materiałowych.
• Branie udziału w negocjacjach cen, warunków dostaw, budowanie pozytywnych relacji z dostawcami i hurtowniami.
• Współpraca z Kierownictwem Kontraktu oraz obsługa bieżących potrzeb budowy w zakresie instalacji sanitarnych

Wymagania

Jeżeli posiadasz:

• Wykształcenie wyższe w specjalności instalacje sanitarne
• Min. 1-2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• Wiedzę na temat podstawowych produktów, urządzeń, systemów w zakresie instalacji
sanitarnych
• Umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności MS Exel

a ponadto …

• Jesteś zespołowym graczem wykazującym się zaangażowaniem w powierzone obowiązki
• Cechuje Cię komunikatywność i otwartość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych
• Odznaczasz się samodzielnością, skutecznością w realizacji powierzonych zadań oraz
umiejętnością pracy pod presją czasu

….nie zwlekaj i dołącz do nas! :-)

Oferujemy

• Rozwój zawodowy wśród pasjonatów tworzących wyjątkową atmosferę pracy
• Udział w ambitnych projektach przy wsparciu najlepszych ekspertów w branży
• Szeroki pakiet benefitów:
• Prywatna opieka medyczna
• Bogaty pakiet socjalny
• Karta Multisport
• Udział w szkoleniach
• Dostawy świeżych owoców do biura
• Nagrody za konkursy pracownicze

Oglądane: 56