Oferta pracy

2017-03-20 2017-05-19
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Ten 4-gwiazdkowy hotel jest położony tuż przy pięknej Barcelonie, mieście międzynarodowo uznawanym za jedną z głównych destynacji turystycznych w Europie. Określają siebie jako wielką rodzinę, dzięki czemu studenci odbywający swoją praktykę są w stanie szybko przystosować się do atmosfery panuącej w hotelu.

Hotel oferuje studentom wspólne zakwaterowanie znajdujące się na terenie ośrodka, dostęp do stołówki dla personelu. Zapewnia on również comiesięczną pomoc finansową.

Grupa, która zarządza tym hotelem współpracuje z nami od 2010 roku, jest ona rozpoznawana na terenie całej Unii Europejskiej dzięki zapewnianiu studentom doskonałych szkoleń w działach takich jak recepcja, rezerwacja, organizacja wydarzeń oraz zarządzanie.

Zespół pracowniczy sklada się z mieszanki wielokulturowej a głównymi klientami są przedstawiciele biznesu oraz rodziny pochodzenia hiszpańskiego i francuskiego. Biorąc pod uwagę charakter praktyki student zostanie zanurzony w kulturze hiszpańskiej, a tym samym będzie w stanie poprawić swój poziom języka oraz zdobyć cenne doświadczenie w świecie turystyki.

Opis stanowiska

Zaplecze organizacyjne:

- Organizowanie spotkań firmowych

- Wysyłanie budżetów, kontraktów oraz poleceń zapłaty

- Odbieranie połączeń

- Zadania administracyjne takie jak ( fakturowanie, archiwizowanie, przygotowywanie dokumentów)

- Współpraca z innymi departamentami

- Odpowiadanie na pytania oraz skargi

Dyrekcja:

- Marketing oraz reklama hotelu

- Wdrażanie planów hadlowych

- Witanie gości na ważnych imprezach