Oferta pracy

Praktyki w dziale sprzedaży

Right Information

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-03-20 2017-05-19
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Right Information tworzy oprogramowanie szyte na miarę, które pomaga organizować duże ilości danych o produktach oraz sprzedawać produkty lepiej i szybciej. Świadczymy usługi konsultingowe dostarczając wiedzę bazującą na znajomości branż (HVAC, automotive, construction) oraz ponad 15 latach doświadczenia.

Kultura oraz warunki jakie tworzymy są największym czynnikiem do rozwijania naszej firmy. Zmotywowany i doświadczony zespół inżynierów, projektantów oraz managerów pracuje w prostym i przejrzystym procesie co umożliwia nam dostarczanie złożonych i zaawansowanych rozwiązań.

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która wspomoże bieżącą pracę działu sprzedażowego w tworzeniu bazy danych kontaktów i poszukiwaniu nowych możliwości nawiązania relacji biznesowych.

• Tworzenie bazy danych kontaktów na podstawie stron internetowych, social-media
• Wspieranie pracy i współpraca z zespołem sprzedażowym i marketingowym
• Uczestniczenie w spotkaniach organizacyjnych zespołu

Wymagania

• Wysoka motywacja i samodzielność
• Determinacja i konsekwencja w działaniu
• Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (wymagany Microsoft Office)
• Język angielsku w stopniu umożliwiającym przeglądanie stron internetowych

Oferujemy

• Płatne praktyki
• Wygodne stanowisko pracy i dwa monitory
• Elastyczny czas pracy
• Pracę z doświadczonym zespołem
Oglądane: 298