Oferta pracy

INŻYNIER instalacji HVAC

KLIMA-VENTA

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-04-20 2017-05-20
Asystent

Opis firmy

Klima-Venta specjalizuje się w projektowaniu i wykonawstwie systemów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa oraz instalacji sanitarnych. Naszą działalność na rynku instalacyjnym rozpoczęliśmy w 2007 roku. Szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez nas usług. Doświadczenie zdobywamy przy współpracy z największymi i najbardziej wymagającymi firmami budowlanymi z całej Polski, realizując projekty instalacji wentylacji, klimatyzacji, instalacji chłodniczych i sanitarnych.

Opis stanowiska

- zdobywanie doświadczenia jako asystent kierownika budowy; sporządzanie ofert dla Klientów firmy; sporządzanie i archiwizowanie dokumentacji projektowo- wykonawczych

Wymagania

- wykształcenie wyższe /ukończony wydział Inżynierii Środowiska PWr, spec. Klimatyzacja, Ogrzewnictwo i Instalacje Sanitarne/ - umiejętność pracy w zespole - prawo jazdy kat B - dyspozycyjność; mile widziane uprawnienia SEP

.....ale wiadomo, że finalnie liczą się ludzie, więc..... jeżeli wiążesz swoją przyszłość z branżą instalacji HVAC i szczególnie inetereusjesz się branżą WENTYLACJI i KLIMATYZACJI/ CHŁODNICTWA i zależy CI na zdobyciu doświadczenia to być może naszym jedynym wymaganiem będzie umiejętność przyswajania wiedzy i pracowitość !

Oferujemy

Pracę w stabilnym, młodym zespole
Dynamiczny rozwój oraz możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
Pyszną kawę każdego ranka...
Oglądane: 204