Oferta pracy

Starszy doradca klienta/Menedżer rozwiązań biznesowych

Harvard Business Review Polska

Polska, mazowieckie, Warszawa
2017-04-21 2017-05-19
Specjalista

Opis firmy

ICAN Institute prowadzi unikalną w skali Europy Środkowej i Wschodniej działalność, łącząc m.in. wydawanie polskiej edycji „Harvard Business Review” (wyłączna licencja w Polsce) z działalnością executive education, doradztwem, realizacją wiodących projektów konferencyjnych dla menedżerów wysokiego szczebla, a także przygotowaniem i prowadzeniem programów partnerskich oraz opracowywaniem portali wiedzy dla organizacji biznesowych. Firma posiada również licencję na publikację książek Harvard Business Publishing Corporation.

Opis stanowiska

Na czym będzie polegała Twoja praca?
Zespół Inside Sales wykorzystuje najnowsze technologie umożliwiające sprzedaż z siedziby firmy. Kontaktujemy się z klientami m.in. za pośrednictwem telefonu, Skype’a lub organizując wideokonferencje. Dołączając do nas, będziesz odpowiadać za:
• sprzedaż i doradztwo w zakresie produktów i usług świadczonych przez ICAN Institute
• pozyskiwanie nowych klientów, rozwijanie relacji z nimi oraz pielęgnowanie pozytywnego wizerunku firmy
• prowadzenie korespondencji biznesowej z klientami firmy

Wymagania

Szukamy osób, które…
• mają doświadczenie w sprzedaży
• lubią pracować z klientami i dla klientów
• są konsekwentne i silnie zorientowane na realizację powierzonych zadań
• potrafią negocjować, dążąc do wypracowania rozwiązania korzystnego zarówno z perspektywy firmy, jak i klienta
• lubią się uczyć i są gotowe na dynamiczny rozwój
• nie zrażają się niepowodzeniami, zawsze wierząc, że szklanka jest do połowy pełna :)
Dodatkowo: mile widziane wykształcenie wyższe o profilu biznesowym

Oferujemy

Dlaczego warto dla nas pracować?
• Jesteśmy marką premium współpracującą z kadrą zarządzającą największych firm w Polsce
• Oferujemy nielimitowany system prowizyjny połączony z solidną podstawą wynagrodzenia + bonus za osiąganie celów sprzedażowych
• Gwarantujemy pełne wsparcie w postaci szkoleń, seminariów online, coachingu oraz skutecznych materiałów sprzedażowych
• Zapewniamy dynamiczny rozwój, którego tempo jest uzależnione wyłącznie od Twojego zaangażowania: ścieżka kariery, która w innych firmach zabiera lata świetlne, u nas potrafi rozwinąć się w mgnieniu oka :)
• Dajemy nieograniczony dostęp do wiedzy i rozwiązań biznesowych „Harvard Business Review Polska” oraz możliwość udziału w prestiżowych konferencjach i programach rozwojowych ICAN Institute
• Oferujemy bezpłatne ubezpieczenie medyczne, do którego możesz zaprosić także osobę towarzyszącą, dopłacając jedynie kilkadziesiąt złotych miesięcznie
• Mamy naprawdę fajny zespół. Wspieramy się, wspólnie żartujemy, świętujemy małe i duże sukcesy, lubimy spędzać ze sobą czas – również po pracy
Jeśli jesteś ambitną osobą, która pragnie świadomie kreować swoją karierę w sprzedaży, u nas rozwiniesz skrzydła i osiągniesz więcej niż do tej pory. Czekamy na Ciebie!

Dodatkowe informacje

Aplikuj wysyłając CV na adres: rekrutacjacc@hbrp.pl z dopiskiem w tytule wiadomości: „Starszy doradca klienta/menedżer rozwiązań biznesowych”.
Oglądane: 36