Oferta pracy

Pracownik produkcji

Randstad

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-04-21 2017-05-21
Pracownik fizyczny

Opis firmy

Randstad Polska (nr licencji 47) jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Opis stanowiska

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko MONTER do fabryki sprzętu AGD na Psim Polu.

Wymagania

- zdolności manualne
- dyspozycyjność
- chęci do pracy
- sumienność
- zaangażowanie

Oferujemy

- atrakcyjne warunki wynagrodzenia 15.12 zł/h
- premie kwartalne
- umowa o pracę tymczasową
- praca w systemie III zmianowym
- praca od poniedziałku do piątku
- opiekę konsultanta na terenie zakładu
- bogaty pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa, rabaty do sklepów, kin, restauracji)

Dodatkowe informacje

Bezpośrednio przy fabryce znajdują się przystanki autobusowe linii: 128, 130, 141, D.
Oglądane: 127