Oferta pracy

PROJEKT ABSOLWENT - LOGISTYKA I ŁAŃCUCH DOSTAW

Electrolux

Polska, dolnośląskie, Oława
2017-05-23 2017-06-18
Specjalista

Opis firmy

Electrolux to firma, która łączy wysokie standardy pracy, oparte o przestrzeganie praw człowieka z profesjonalizmem, otwartością, nowoczesnością i dbałością o naszą planetę.

Jeżeli poszukujesz pracodawcy, który:

- bazuje na nowoczesnych rozwiązaniach w procesach logistycznych
- daje swobodę działania i możliwość wdrażania własnych pomysłów
- stwarza ogromne możliwości rozwoju i budowania kariery

Dołącz do nas!

Electrolux - jest światowym liderem w produkcji sprzętu AGD oraz jednym z największych pracodawców w Polsce, jest wiodącym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego, które powstają w oparciu o wnikliwą analizę potrzeb konsumentów i są udoskonalane dzięki ścisłej współpracy z profesjonalistami. Electrolux oferuje starannie zaprojektowane i innowacyjne rozwiązania.

Europejskie Centrum Logistyczne Electrolux
Centrum Logistyczne jest nową strukturą, która powstała w 2015 roku, zatrudnia prawie 100 Planistów z różnych obszarów Logistyki i Łańcucha Dostaw, którzy świadczą profesjonalny serwis dla wszystkich europejskich fabryk Electrolux, współpracują z klientami oraz dostawcami z całego świata. Centrum logistyczne obsługuje 13 fabryk w zakresie planowania komponentów, planowania produkcji i łańcucha dostaw, planowania części zamiennych, planowania transportu oraz planowania wdrożeń nowych modeli do masowej produkcji.

Opis stanowiska

PROJEKT ABSOLWENT:
W tym roku chcielibyśmy dać szansę rozwoju osobom, które właśnie kończą studia I chciałyby:
- rozwijać swoje kompetencje I budować ścieżkę kariery w obszarze Logistyki I Łańcucha Dostaw
- poznać najwysze standardy pracy I nowoczesne rozwiązania logistyczne
- pracować I rozwijać się u boku najwyszej klasy specjalistów
Takim osobom chcielibyśmy dedykować 3 miejsca pracy:
- Planista Części Zamiennych
- Planista Transportu
- Planista Materiałowy

Wymagania

Podstawowe wymagania:
- wykształcenie wyższe
- b.dobra znajomość j.angielskiego (poziom swobodnej komunikacji)
- znajomość Excela

To, czego poszukujemy u młodych ludzi to:
- zdolności analityczne
- umiejętność dobrego komunikowania się I współpracy
- chęć zdobywania wiedzy I rozwijania swoich kompetencji
- otwartość na ludzi I nowe doświadczenia

Idealny kandydat to osoba otwarta na ludzi, współpracę i nowe doświadczenia, pro-aktywnie podchodząca do rozwiązywania problemów i pojawiających się wyzwań. Osoba posiadająca "zmysł" analityczny, zainteresowana zagadnieniami i systemami IT w obszarze łańcucha dostaw, potrafiąca obserwować i dostrzegać potencjał do zmian.

Oferujemy

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie
- dofinansowanie karty multisport
- prywatną opiekę medyczną
- wyjazdy/ spotkania integracyjne
- bodaty pakiet dodatkowych benefitów (m.in dofinansowanie posiłków, "wczasy pod gruszą", świeże owoce, okolicznościowe imprezy)
- program sprzedaży pracowniczej
- ubezpieczenie grupowe
- możliwość delegacji zagranicznych
Oglądane: 140