Oferta pracy

Młodszy Inżynier Technolog (Dział R&D)

PGB HR

Polska, wielkopolskie
2017-05-19 2017-06-18
Specjalista

Opis firmy

Agencja Personalna PGB HR, aktualnie dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy z branży Automotive, poszukuje Kandydata na stanowisko: Młodszy Inżynier Technolog (Dział R&D)

Opis stanowiska

Odpowiedzialność za pełen proces wdrażania i uruchamiania maszyn i urządzeń.
Tworzenie koncepcji i późniejsza optymalizacja procesów.
Przygotowywanie dokumentacji związanej z obsługą i bezpieczeństwem maszyn.
Prowadzenie planów jakości i wydajności urządzeń.
Współpraca z innymi Działami firmy.
Współtworzenie Działu R&D.

Wymagania

Wykształcenie wyższe techniczne.
Minimum komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Wiedza z zakresu budowy maszyn i mechaniki.
Znajomość zagadnień związanych z rozwiązywaniem problemów jakościowych.
Samodzielność i odpowiedzialność.
Otwartość i kreatywność.

Oferujemy

Pracę w międzynarodowej prężnie rozwijającej się firmie.
Atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne świadczenia dodatkowe.
Możliwość rozwoju poprzez liczne szkolenia.
Udział w ciekawych projektach rozwojowych.
Bardzo dobrą atmosferę pracy.
Oglądane: 148