Oferta pracy

Asystent Projektanta Systemów Teletechnicznych

Geo-Kat Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-05-19 2017-06-16
Asystent

Opis firmy

Polska firma świadcząca usługi w branży Automatyki, Instalacji Elektrycznych, Systemów Niskoprądowych, Inteligentnych Systemów Transportowych oraz Ochrony Środowiska

Opis stanowiska

Wspieranie działu projektowego i inżynieryjnego w realizacji projektów teletechnicznych, w szczególności:
- przygotowanie materiałów do wydruku,
- uzupełnianie zestawień,
- kompletowanie dokumentacji projektowej i inżynieryjnej

Wymagania

- Studenci/absolwenci kierunku elektrotechnika
- Bardzo dobra znajomość programów - MS Office, AutoCad
- Dobra organizacja pracy, komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
- Dyspozycyjność
- Umiejętność analizy schematów elektrycznych oraz czytania dokumentacji technicznej
- Dobra znajomość języka angielskiego i prawo jazdy kat. B będą dodatkowym atutem,

Oferujemy

- Atrakcyjną i stabilną pracę w młodym, dynamicznym zespole
- Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
- Niezbędne narzędzia pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie
Oglądane: 138