Oferta pracy

Stażysta w Dziale Celnym

Volvo Polska

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-05-19 2017-06-17
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

The Volvo Group is one of the world’s leading manufacturers of trucks, buses, construction equipment and marine and industrial engines under the leading brands Volvo, Renault Trucks, Mack, UD Trucks, Eicher, SDLG, Terex Trucks, Prevost, Nova Bus, UD Bus, Sunwin Bus and Volvo Penta.

Volvo Group Trucks Operations encompasses the production of state-of-the-art products for the truck brands of the Volvo Group, as well as Volvo Group engines and transmissions, through an international world class industrial environment.

With Volvo Group Trucks Operations you will be part of a global and diverse team of highly skilled professionals who work with passion, trust each other and embrace change to stay ahead. We make our customers win.

Opis stanowiska

Volvo Polska, Group Customs & Cargo Risk Management poszukuje kandydatów na stanowisko: Stażysta w Dziale Celnym

Zadania na stanowisku:
• Pozyskiwanie deklaracji długoterminowych od dostawców z krajów europejskich
• Wsparcie przy odprawach celnych importowych i eksportowych,
• Współpraca z działami celnymi w innych biurach Volvo w Europie.

Wymagania

Kompetencje:
• Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny),
• Doświadczenie w kontakcie telefonicznym z dostawcami (codzienny kontakt z zagranicznymi firmami)
• Bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności MS Excel
• Podstawowa wiedza w zakresie prawa celnego, w tym z zakresu reguł pochodzenia będzie dodatkowym atutem
• Umiejętności organizacyjne i wysoka samodyscyplina
• Komunikatywność
• Entuzjazm i zaangażowanie

Oferujemy

Co nas wyróżnia?
• Najwyższe standardy kultury organizacyjnej opartej na szwedzkich wzorcach
• Odpowiedzialna i pełna wyzwań praca z wykorzystaniem najnowszych technologii
• Współpraca z profesjonalistami oraz możliwości rozwoju i kariery w globalnych strukturach
• Międzynarodowe projekty, wieloletnie doświadczenie, ugruntowana pozycja na rynku
• Pakiet szkoleń wprowadzających oraz wdrożenie w zakres obowiązków pod okiem mentora
• Przyjazne miejsce pracy: nowoczesny campus wraz z placówką medyczną, restauracją, terenami rekreacyjnymi (boiska sportowe i korty tenisowe)

Pracujemy z pasją, energią i szacunkiem dla człowieka!
Oglądane: 224