Oferta pracy

STAŻ W DZIALE OBSŁUGI KLIENTA (CUSTOMER CARE)

Italmetal Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Jelcz-Laskowice
2017-05-19 2017-06-18
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

Firma Italmetal specjalizuje się w tłoczeniu na zimno elementów metalowych dla firm z branży AGD oraz automotive. Należy do włoskiej grupy Girardini i posiada dwa zakłady produkcyjne w strefie ekonomicznej w Jelczu-Laskowicach.

Opis stanowiska

Oferujemy płatny staż na okres 3-6 miesięcy w dziale obsługi klienta (customer care). Do grona naszych klientów należą wiodący producenci sprzętu AGD oraz z sektora motoryzacyjnego.

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie raportów i analiz (prognozy sprzedaży)
- wystawianie zamówień produkcyjnych i nieprodukcyjnych
- analizowanie i aktualizowanie cenników
- kontakt z klientami
- zarządzanie obiegiem dokumentów w firmie

Wymagania

- wykształcenie wyższe, preferowane II stopnia w obszarach związanych z zarządzaniem produkcją, logistyką
- Umiejętności analityczne: analiza danych, MS Office (Excel) w stopniu średniozaawansowanym
- znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
- umiejętności czytania rysunku technicznego i obsługi systemów klasy ERP będzie dodatkowym atutem
- dostępność min. 24h w tygodniu
- mile widziane doświadczenie stażowe lub zawodowe w zakładzie produkcyjnym

Oferujemy

- płatny staż na okres 3-6 miesięcy
- możliwość zdobycia doświadczeń zawodowych w międzynarodowej, dynamicznej organizacji
Oglądane: 76