Oferta pracy

Staż w dziale Utrzymania Ruchu

DS Smith

Polska, dolnośląskie, Oława
2017-05-19 2017-06-18
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

DS Smith Polska sp. z o.o. - wiodący dostawca opakowań z tektury, od 46 lat na rynku polskim, 21000 pracowników, 200 fabryk w 30 krajach w Europie
1200 pracowników, 10 lokalizacji w Polsce
firma notowana na giełdzie w Londynie
możliwość pracy i kariery w międzynarodowym środowisku

Opis stanowiska

Staż w dziale Utrzymania ruchu w fabryce w Oławie:
- czuwanie nad sprawnym działaniem parku maszynowego
- pomoc w utrzymaniu maszyn
- pomoc w bieżącej pracy działu
- tworzenie raportów i zestawień

Wymagania

- wiedza z zakresu obszaru automatyki, elektroniki, programowania sterowników PLC
- znajomość pakietu Ms Office
- zaangażowanie

Oferujemy

Płatny 2 lub 3 miesięczny staż w dziale utrzymania ruchu w DS Smith w Oławie

Dodatkowe informacje

cv z klauzulą o ochronie danych osobowych w temacie maila proszę wpisać Staż/UR/Oława
Oglądane: 224