Oferta pracy

Analityk/programista

GNB

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-05-19 2017-06-18
Specjalista

Opis firmy

Getin Noble Bank to stabilne podstawy i nieograniczone możliwości. Naszą firmę tworzy ponad 6 tysięcy pracowników – doświadczonych ekspertów, specjalistów rynkowych i ambitnych młodych profesjonalistów. Z usług Getin Noble Banku korzysta ponad 2,2 mln Klientów, a produkty dostępne są w ponad 550 oddziałach własnych i franczyzowych oraz w szerokiej sieci pośredników. Nasz zespół działa w ramach Sieci Sprzedaży Getin Noble Banku - Banku o ugruntowanej pozycji na rynku, ale otwartego na zmiany i innowacje. To my tworzymy jego wizerunek w oczach Klienta.

Opis stanowiska

• tworzenie i modyfikacja oprogramowania wspomagającego zbieranie i prezentowanie danych;
• przygotowywanie założeń i generowanie raportów dotyczących realizacji procesów windykacyjnych;
• przygotowywanie analiz związanych z realizacją operacji przez Obszar Windykacji;
• udział w procesie statystycznej kontroli procesu realizowanego przez Obszar Windykacji;
• tworzenie modeli optymalizujących pracę Obszaru Windykacji.

Wymagania

• wykształcenie wyższe (preferowani absolwenci matematyki, statystyki, ekonomii, fizyki, informatyki) lub doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku;
• dobra znajomość jednego z języków programowania;
• analityczne myślenie;
• znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel;
• znajomość SQL;
• mile widziana znajomość metod analizy statystycznej;
• umiejętność pracy pod presją czasu;
• dokładność, rzetelność, dobra organizacji czasu pracy.

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat;
• benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego;
• samodzielne stanowisko pracy;
• pracę w ambitnym zespole w najbardziej innowacyjnym banku w Polsce;
• możliwość rozwoju zawodowego.

Dodatkowe informacje

Osoby zainteresowane naszą ofertą prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez jednostki z grupy kapitałowej (w rozumieniu przepisów ustawy o ofercie publicznej i warunkach wprowadzania instrumentów finansowych do zorganizowanego systemu obrotu oraz spółkach publicznych), do której należy Getin Noble Bank SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Przyokopowej 33 (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw z 2002 nr 101 poz. 926- tj z późn. zm.).„
Oglądane: 162