Oferta pracy

Projektant Konstrukcji Drewnianych

Wiązar-System

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-06-19 2017-06-30
Asystent

Opis firmy

Firma Wiązar System jest jednym z największych polskich producentów prefabrykowanych konstrukcji z litego drewna. Posiadana licencja firmy Mitek Industries, potentata na światowym rynku konstrukcji drewnianych powoduje, że nasze konstrukcje spełniają bardzo wysokie standardy jakościowe, obowiązujące w tym holdingu. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Krzywiczyny na Opolszczyźnie, tam również zlokalizowany jest zakład produkcyjny i główna pracownia projektowa. Posiadamy trzy terenowe biura projektowe: w Bytomiu, Wrocławiu i Legnicy. Każdy z oddziałów świadczy usługi w zakresie projektowania przedmiotowych konstrukcji, jak również służy wsparciem technicznym na budowach.

Opis stanowiska

W zakres obowiązków wchodzi:
- merytoryczna i handlowa obsługa klientów firmy,
- wykonywanie pomiarów na budowie,
- wykonywanie kosztorysów w oparciu o przedmiary,
- wykonywanie obliczeń statyczno - wytrzymałościowych,
- sporządzanie dokumentacji technicznej

Wymagania

W związku z rozbudową firmy poszukujemy, do pracy w biurze we Wrocławiu, absolwenta lub studenta ostatniego semestru studiów magisterskich (z uzyskanym już tytułem inżyniera) wydziału Budownictwa (ew. Architektury)

Ponadto wymagamy:
- znajomości podstawowych praw mechaniki budowli,
- dobrej wiedzy ogólnej z zakresu budownictwa,
- komunikatywności i łatwości w nawiązywaniu kontaktów,
- umiejętności posługiwania się podstawowymi narzędziami mierniczymi (np. dalmierz, niwelator)
- prawo jazdy kat.B
- znajomość pakietu MS-Office
- znajomość jęz. angielskiego w stopniu przynajmniej komunikatywnym

Oferujemy

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- pracę w młodym zespole i dobrej atmosferze,
- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych rezultatów,
- narzędzia do pracy

Dodatkowe informacje

CV proszę wysyłać razem z listem motywacyjnym (należy pamiętać o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych).
Oglądane: 161