Oferta pracy

Programista JAVA

APP WORLD SP. Z O. O.

Polska, dolnośląskie, Ślęza
2017-06-19 2017-07-19
Specjalista

Opis firmy

App World sp. z o.o. jest świeżo założoną firmą programistyczną. Działamy w branży teleinformatycznej. Aktualnie poszukujemy kandydata do napisania aplikacji webowej.

Opis stanowiska

Napisanie od podstaw aplikacji webowej, umożliwiającej korzystanie z naszego API do wysyłania SMS-ów marketingowych.

Wymagania

Poszukujemy programisty JAVA 7 EE ze znajomością:
SPRING
- TOMCAT
- SQL (POSTGRES)
- HTML, CSS, JS (jQUERY)
- LINUX
- ECLIPSE IDE
- GIT
- Dobrych praktyk kodowania

Oferujemy

Wynagrodzenie za stawkę godzinową.

Dodatkowe informacje

Studiujesz?

Dla nas to nie problem. Dostosujemy się do Ciebie i ustalimy plany tygodniowe.
Jeśli czujesz się na siłach i chciałbyś/abyś nawiązać z nami współpracę zadzwoń, a na pewno się dogadamy.

Interesuje nas współpraca długoterminowa. Zadzwoń, nie gryziemy :) Jeśli wyznajesz takie wartości jak sumienność, pracowitość i rzetelność, a w/w punkty są Ci znane to jest duże prawdopodobieństwo, że znalazłeś/aś pracę.

Bartek - Tel. 504 425 699

Na tą chwilę poszukujemy 1 osoby.

Do usłyszenia!
Oglądane: 79