Oferta pracy

Praktykant w Dziale Projektów Regionalnych

Eurolider Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-06-19 2017-07-31
Praktykant/Stażysta

Opis firmy

EUROLIDER od 12 lat zarządza projektami z zakresu rozwoju i konkurencyjności przedsiębiorstw. Firma specjalizuje się w funduszach europejskich i pożyczkach unijnych, zajmując się kompleksowym doradztwem inwestycyjnym w zakresie pozyskiwania, koordynacji oraz rozliczania dotacji unijnych.

Opis stanowiska

• Gromadzenie i analiza danych rynkowych;
• Tworzenie części dokumentacji aplikacyjnych;
• Pomoc w obsłudze klienta i sprawach organizacyjnych;
• Monitoring dostępnych funduszy europejskich i innych środków na finansowanie działalności inwestycyjnej lub badawczo-rozwojowej

Wymagania

• Studenci IV-V roku studiów o profilu ekonomicznym, technicznym, rolniczym, społecznym;
• Wysoka kultura osobista;
• Wysoka motywacja do nauki;
• Zaangażowanie w realizowane zadania;
• Wiedza na temat źródeł finansowania inwestycji będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

• Płatne praktyki umożliwiające zdobycie doświadczenia;
• Ambitne i rozwijające zadania;
• Szansę rozwoju poprzez udział w wielu innowacyjnych projektach;
• Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole;
• Możliwość późniejszego zatrudnienia w zależności od stopnia zaangażowania

Dodatkowe informacje

Oglądane: 116