Oferta pracy

Praktykant/Stażysta

Eurolider Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-06-19 2017-07-31

Opis firmy

EUROLIDER od 12 lat zarządza projektami z zakresu rozwoju i konkurencyjności przedsiębiorstw. Firma specjalizuje się w funduszach europejskich i pożyczkach unijnych, zajmując się kompleksowym doradztwem inwestycyjnym w zakresie pozyskiwania, koordynacji oraz rozliczania dotacji unijnych. W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy osób na stanowisko Praktykant/Stażysta

Opis stanowiska

Poszukujemy osób chętnych do odbycia w naszej firmie praktyki lub stażu. Do Twoich zadań należeć będzie wykonywanie części dokumentacji, analiza rynku oraz wsparcie Działu Programów Regionalnych. Jeżeli posiadasz lekkie pióro, potrafisz analizować dane rynkowe oraz masz chęć do pracy to zapraszamy do współpracy.

Wymagania

• Studenci III-IV roku studiów o profilu ekonomicznym, technicznym, społecznym,
• Wysoka motywacja do nauki i chęć do pracy,
• Zaangażowanie w realizowane zadania,

Oferujemy

• Możliwość odbycia płatnego stażu/praktyk,
• Elastyczne godziny pracy
• Udział w ambitnym i rozwijającym projekcie

Dodatkowe informacje

Prosimy o przesłanie CV z dopiskiem:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
Oglądane: 224