Oferta pracy

Kierownik Sprzedaży (sterowanie oświetleniem) - nr ref. 9044

Bank Danych o Inżynierach

Polska, kujawsko-pomorskie   Polska, mazowieckie   Polska, podlaskie   Polska, pomorskie   Polska, warmińsko-mazurskie   Polska, zachodniopomorskie
2017-06-19 2017-07-19
Kierownik

Opis firmy

Klient Banku Danych o Inżynierach. Producent i dystrybutor specjalizujący się w systemach oświetlenia.

Opis stanowiska

- sprzedaż i realizacja założonych planów sprzedażowych na podległym terenie Polski centralnej i północnej
- bieżąca obsługa dotychczasowych klientów oraz pozyskiwanie nowych klientów i inwestycji
- doradztwo techniczne na podległym terenie
- działania marketingowe
- raportowanie do dyrekcji firmy

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: elektrotechnika, automatyka, elektronika)
- minimum 1,5-roczne doświadczenie jako reprezentant handlowy w branży oświetlenia
- wiedza na temat DALI i KNX
- znajomość AutoCAD pozwalająca na czytanie i edytowanie rysunku technicznego w zakresie projektów oświetlenia
- znajomość j. angielskiego
- wysokie zdolności komunikacyjne
- umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania trwałych relacji biznesowych
- umiejętność planowania i dobrej organizacji pracy
- gotowość do częstych podróży służbowych
- prawo jazdy kat. B
- preferowane miejsce zamieszkania kandydatów na północ od Warszawy

Oferujemy

Firma oferuje:
- pracę w trybie Home Office lub w biurze w Warszawie w zależności od miejsca zamieszkania
- pracę z produktami najwyższej jakości
- atrakcyjne warunki zatrudnienia i narzędzia pracy (m.in. samochód służbowy)

Dodatkowe informacje

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego oraz dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.)."
Oglądane: 32