Oferta pracy

Junior Linux System Engineer

AXIT Sp. z o. o. A Siemens Company O firmie

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-06-19 2017-07-19
Specjalista

Opis firmy

AXIT to nieduża, dynamicznie rosnąca firma. Jesteśmy centrum technologicznym w grupie Siemens, ale nie mamy korporacyjnych nawyków. Stawiamy na ludzi i wiemy, że dobre możliwości rozwoju czy elastyczny czas pracy oznaczają lepsze wyniki.

Opis stanowiska

Poszukujemy ambitnych administratorów systemu, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności w zgranym i przyjaznym zespole.

Produkt, nad którym będziesz pracować, to platforma logistyczna AX4. Korzystają z niej takie firmy jak BMW, Ford, Schenker czy DHL – nie zabraknie globalnych wyzwań. Sama platforma składa się z kilku aplikacji zbudowanych w różnych technologiach. Pracujemy głównie z systemami RHEL/Oracle Linux z wykorzystaniem rozwiązań klastrowych. Bazy danych to Oracle i MySQL. Serwery aplikacji – Oracle Weblogic. Serwery kasetowe – Dell. Urządzenia sieciowe: Cisco. SAN: Dell/HP (FC, iSCSI).

Jak pracujemy?

Dobry produkt powstaje dzięki zaangażowaniu i współpracy właściwych ludzi pracujących w przyjaznej atmosferze. Dlatego korzystamy z elastycznych metodyk wytwarzania oprogramowania i organizujemy się w małe, zgrane zespoły – każdy działający w osobnym pokoju, a nie w open space. Stawiamy na autonomię i zapewniamy poczucie bezpieczeństwa, bo w takich warunkach lepiej się pracuje.

Bardzo ważne jest dla nas rozwijanie umiejętności pracowników. Umożliwiamy zdobycie certyfikatów, a także specjalistyczne szkolenia w kraju i za granicą. W biurze we Wrocławiu organizujemy również bezpłatny kurs angielskiego.

Wysoko cenimy wszechstronne kompetencje, a także wspieramy kulturę dzielenia się wiedzą. Dołączając do nas, dołączasz do profesjonalistów, którzy dążą do powiększenia własnych możliwości, ale też wspierają rozwój innych.

Wymagania

Interesuje nas przede wszystkim Twój talent, wiedza i osiągnięcia. Dobrze odnajdziesz się na stanowisku, jeśli:

• posiadasz doświadczenie z systemami Linux/Unix;
• masz doświadczenie z protokołami sieciowymi TCP/IP oraz z językami skryptowymi;
• dobrze posługujesz się językiem angielskim;
• potrafisz pracować pod presją czasu,

Oferujemy

Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia zawiera udogodnienia, takie jak przestronna kuchnia, ergonomiczne miejsca spotkań czy pokoje socjalne (fun room, chillout room). Naszym pracownikom oferujemy liczne okazje do podniesienia kwalifikacji (certyfikaty oraz szkolenia w kraju i za granicą), a także świadczenia pozapłacowe (pakiet medyczny, karta Multisport, bilety do kina i teatru, bony podarunkowe). Kandydatom spoza Wrocławia pomagamy w relokacji.

Dodatkowe informacje

Zapraszamy do aplikowania korzystając z przycisku APLIKUJ.
Oglądane: 93