Oferta pracy

Technik Utrzymania Ruchu

Preh Car Connect Polska

Polska, dolnośląskie, Siemianice obok Obornik Śląskich
2017-12-07 2018-02-02
Specjalista

Opis firmy

Preh jest globalną grupą Automotive z lokalizacjami w Niemczech, Portugalii, USA, Meksyku, Rumunii, Chinach i od 2016 roku również w Polsce, jako Preh Car Connect Polska. Preh jest znany z innowacyjności i wysokiej jakości. Preh Car Connect Polska jest producentem systemów Infotainment (Radio, Nawigacja) dla przemysłu motoryzacyjnego.
Sukces Preh opiera się na pomysłowości i zaangażowaniu naszych pracowników. Jako firma silnie rozwijająca się oferujemy ciekawe i wszechstronne możliwości rozwoju.

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za:

• Zapewnienie ciągłości pracy maszyn i urządzeń na linii montażowej
• Diagnostykę i naprawę stanowisk montażowych i testowych w oparciu o dostępną dokumentację i instrukcje techniczne
• Konserwację i cykliczne przeglądy maszyn produkcyjnych
• Wymianę materiałów eksploatacyjnych w maszynach (tj. bity, pasta termoprzewodząca)
• Diagnostykę łącza sieciowego w urządzeniach

Wymagania

Oczekiwania stawiane Kandydatom:

• Wykształcenie średnie techniczne
• Minimum rok doświadczenie w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu
• Podstawowa umiejętność lutowania (przewody, wymiana przekaźnika)
• Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i instrukcji
• Nastawienie na pracę zespołową i poprawną komunikację w zakresie przekazywanie kluczowych informacji między zmianami
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

• Uprawnienia elektryczne SEP E1
• Doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym w branży Automotive
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

W zamian oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
• Pakiet socjalny
• Pracę pełną wyzwań w dynamicznym zespole
• Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
• Nowoczesne stanowiska pracy
• Dobre warunki zatrudnienia oraz atmosferę pracy

Dodatkowe informacje

Prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”
Oglądane: 55