Oferta pracy

Inżynier Produkcji

PAS ASPA Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-07-17 2017-08-16
Kierownik

Opis firmy

ASPA jest czołowym producentem zgrzewarek oporowych w Polsce. Jesteśmy firmą z dużymi tradycjami, działamy w przemyśle ciężkim od 1945. Stanowimy silną markę w Europie i największą w Polsce.  Wśród producentów maszyn do zgrzewania metali  cieszymy się renomą i uznaniem  zarówno w Europie jak i na świecie. Tradycje Naszej firmy zostały wypracowane poprzez wieloletnią historię i bezcenne doświadczenie.
Wszelkie nowości na rynku polskim w dziedzinie zgrzewania  metali  odbywają się z udziałem ASPA. Począwszy od prostych zgrzewarek punktowych, zautomatyzowanych linii produkcyjnych, aż do zaawansowanych stanowisk zrobotyzowanych.
Ciągle towarzyszymy naszym klientom i partnerom wprowadzając nowoczesne i efektywne rozwiązania. Pomagamy w wyborze odpowiednich maszyn i technologii spełniających nie tylko ich oczekiwania, ale także wymagania rynkowe czy chociażby ekologiczne.

Opis stanowiska

1) wspomaganie Szefa Produkcji
2) planowanie produkcji
3) opracowywanie technologii wykonania

Wymagania

1) wykształcenie wyższe techniczne
2) bardzo dobra znajomość technologii obróbki skrawaniem oraz konstrukcji stalowych
3) znajomość rysunku technicznego
4) umiejętność sprawdzania norm materiałowych i czasowych
5) umiejętność planowania produkcji
6) znajomość oprogramowania maszyn CNC mile widziana (Fanuc)
7) obsługa komputera (Microsoft Office)
8) bardzo dobra organizacja pracy
9) dyspozycyjność

Oferujemy

1) stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w firmie będącej liderem branży w Polsce
2) wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
3) możliwość doskonalenia kompetencji zawodowych

Dodatkowe informacje

Wymagane dokumenty podczas procesu rekrutacji to CV. Prosimy dopisać treść klauzuli wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Oglądane: 231