Oferta pracy

Projketant Oświetlenia

Grupa Tempo

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-07-17 2017-08-16
Specjalista

Opis firmy

Naszym klientem jest firma specjalizująca się w przygotowywaniu innowacyjnych rozwiązań wykorzystujących systemy oświetleniowe LED do zastosowań uszytych bezpośrednio na miarę Klientów z obszaru produkcyjnego i przemysłowego. Firma, ze względu na ciągle powiększającą się liczbę klientów i zleceń, rozszerza dział projektowy i w związku z tym poszukuje profesjonalistów chętnych podjąć rozmowy o przyszłości w spółce.

Opis stanowiska

Poszukujemy osób, które będą odpowiedzialne za terminową realizację projektów, weryfikację pozyskanych danych technicznych potrzebnych do przygotowania projektu jako podstawy do wyceny oferty. Projektant oświetlenia jest również wsparciem dla Działu Sprzedaży od strony technicznej (weryfikacja danych technicznych, ocena oferty pod kątem technicznym).
Dział Projektowy podlega bezpośrednio Kierownikowi Działu Projektowania Oświetlenia. Dział Projektowy w chwili obecnej jest dwuosobowy.
Główne obowiązki:
• Komputerowe projektowanie oświetlenia
• Weryfikacja danych technicznych otrzymanych od klienta potrzebnych do projektu
• Wykonywanie zestawień materiałowych, specyfikacja techniczna
• Pozyskiwanie i weryfikacja danych technicznych i wymiarów od klienta
• Możliwy udział w spotkaniach z klientami
• Współpraca z konstruktorem
• Tworzenie schematów i dokumentacji

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (kierunek: elektryka, elektrotechnika, optyka lub techniczny) - licencjat lub student ostatniego roku
• 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku lub udokumentowany staż lub praktyka zawodowa (portfolio)
• Znajomość programu DIALUX /RELUX, CAD, MS Office - warunek konieczny
• Podstawowa wiedza elektryczna
• Umiejętność korzystania z norm elektrycznych
• Umiejętność czytania schematów elektrycznych i budowlanych
• Uprawnienia elektryczne SEP do 1kV będą dodatkowym atutem
• Odpowiedzialność za powierzone zadania
• Dokładność i profesjonalizm
• Samodzielność i pro aktywność w działaniu
• Umiejętność pracy w grupie
• Zainteresowanie technologią oświetlenia
• Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w rozwijającej się spółce
• Inspirację i motywację ze strony nowocześnie myślącej i działającej kadry zarządzającej
• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu.

Dodatkowe informacje

Jeżeli oferta pracy jest interesująca i chciałbyś/chciałabyś dołączyć do zespołu projektowego zapraszamy do przesłania CV (wraz z podanym numerem referencyjnym w temacie maila).
Oglądane: 99