Oferta pracy

Majster Robót Budowlanych

M - SILNICE

Polska, śląskie, Jastrzębie - Zdrój   Polska, dolnośląskie, Dzierżoniów
2017-07-17 2017-08-16
Asystent

Opis firmy

Firma M-SILNICE a.s. ( Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce jest rozwijającą się firmą na terenie województwa śląskiego i dolnośląskiego specjalizująca się w budownictwie drogowym. Jesteśmy częścią koncernu MEDIS HOLDING a.s. z siedzibą Republice Czeskiej (Hradec Králové) . Siedziba oddziału w Polsce mieści się w Jastrzębiu - Zdroju.

Opis stanowiska

1. Planowanie i realizacja harmonogramu robót w porozumieniu z kierownictwem budowy
2. Nadzór nad zespołem pracowników oraz optymalne wykorzystanie materiałów, paliwa i powierzonego sprzętu,
3. Wspomaganie kierownika budowy w prowadzeniu inwestycji
4. Przygotowanie dokumentacji technicznej kontraktu, sporządzenie przedmiarów i wycen robót

Wymagania

1. Wykształcenie wyższe w spec. budownictwo drogowe
2. Umiejętność czytania rysunku technicznego / dokumentacji projektowej
3. Umiejętność poszukiwania rozwiązań i podejmowania decyzji
4. Sumienność, odpowiedzialność
5. Dyspozycyjność (prawo jazdy kat. B)
6. Znajomość programu Norma, AutoCad

Oferujemy

1. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia/ umowa o pracę w pełnym wymiarze
2. Przyjazną atmosferę pracy w młodym, energicznym zespole
3. Możliwość zdobycia praktyki zawodowej

Dodatkowe informacje

Prosimy zainteresowanych kandydatów o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego wraz z treścią: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Oglądane: 63