Oferta pracy

Sales Manager

X-Coding IT Studio Sp. z o.o.

Polska, dolnośląskie, Wrocław
2017-07-17 2017-08-16
Specjalista

Opis firmy

X-Coding IT Studio od 2010 roku dostarcza dedykowane rozwiązania informatyczne dla e-biznesu. Świadczymy usługi w zakresie projektowania, wdrożeń i utrzymania zaawansowanych systemów informatycznych. Kompleksowo obsługujemy e-Commerce. Nasze wdrożenia zwiększają konkurencyjność naszych Klientów. Znajdujemy się w centrum Wrocławia i na chwilę obecną nasz zespół składa się z 40 pracowników.
Swoją ofertę kierujemy do najważniejszych sektorów gospodarki: handlu, telekomunikacji, finansów, ubezpieczeń, usług, przemysłu, a także sektora MŚP i administracji publicznej. Pracujemy dla firm z Polski i krajów Unii Europejskiej, świadcząc usługi również w formie outsourcingu i konsultingu.

Opis stanowiska

Nawiązywanie oraz utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z nowymi partnerami X-Coding w Polsce.
Uczestniczenie w działaniach sprzedażowych oraz marketingowych Firmy.
Aktywny udział w rozwoju oferty X- Coding IT Studio.
Elastyczne godziny pracy. Praca od poniedziałku do piątku.

Wymagania

Samodzielność
Zainteresowanie oraz orientacja w tematach związanych z IT, e-commerce oraz nowych technologiach
Umiejętne prowadzenie rozmowy oraz negocjacji
Dobre radzenie sobie w pracy oraz w kontaktach z Klientami

Oferujemy

Stabilne zatrudnienie UoP/B2B
Dużą swobodę działania przy pełnym wsparciu technicznym zespołu IT
Możliwość częściowej pracy zdalnej po okresie wdrożenia
Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz prowizyjne i premiowe, bez górnych limitów
Możliwość rozwoju osobistego oraz uczestnictwa konferencjach
Pakiet socjalny

Dodatkowe informacje

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. j. Dz. U. z 2002 r., nr 101, poz. 926 ze zm.)”
Oglądane: 88