Oferta pracy

Inżynier Mechanik Serwisu - nr ref. 8988

Bank Danych o Inżynierach

Polska, opolskie, Kędzierzyn-Koźle
2017-07-17 2017-08-31
Specjalista

Opis firmy

Klient Banku Danych o Inżynierach - jedna z największych firm gazowych w Polsce, obsługująca klientów na rynku przemysłowym, energetycznym, technologicznym i medycznym na całym świecie.

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
- planowanie, wykonanie i nadzór nad remontami planowymi oraz zapobiegawczymi
- usuwanie usterek
- testowanie sprzętu
- modyfikacje, instalacje oraz rozruch urządzeń mechanicznych w obiektach operacyjnych
- współprace oraz nadzór nad dostawcami, wykonawcami oraz służbami technicznymi
- pisanie raportów technicznych w celu wskazania obszarów wymagających poprawy
- dostępność 24h na dobę 7 dni w tygodniu w przypadku nagłych usterek

Wymagania

- wykształcenie wyższe techniczne w kierunku mechanicznym lub długoletnie doświadczenie na odpowiednim stanowisku
- doświadczenie na stanowisku takim jak Inżynier Mechanik Serwisu w przemyśle petrochemicznym lub podobnym
- doświadczenie w zakresie planowania, tworzenie raportów technicznych, współpracy z pracownikami zewnętrznymi łącznie z klientami, producentami oraz dostawcami
- umiejętność pracy w zespole, determinacja oraz zdolności organizacyjne
- dobre zdolności komunikacyjne oraz dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- prawo jazdy, paszport oraz gotowość do podróży służbowych w Polsce jak i za granicą

Oferujemy

Firma oferuje:
- pracę w renomowanej firmie
- możliwości rozwoju zawodowego

Dodatkowe informacje

Zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego oraz dopiskiem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U. z 2014r., poz.1182 ze zm.)."
Oglądane: 48