Oferta pracy

Technik elektryk - wykładowca

NOVA Centrum Edukacyjne

Polska, dolnośląskie, Wrocław   Polska, dolnośląskie, wrocław
2017-08-10 2017-09-09
Specjalista

Opis firmy

NOVA Centrum Edukacyjne jest placówką edukacyjną posiadającą oddziały w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdyni, Gdańsku, Szczecinie, Olsztynie, Lublinie, Wrocławiu, Gliwicach, Rzeszowie, Poznaniu, Pruszkowie, Legionowie, Piasecznie, Białymstoku, Bydgoszczy, Kielcach, Opolu, Radomiu i Tarnowie . Prowadzimy nabór na blisko 100 kierunków kształcenia w szkołach policealnych, liceach ogólnokształcących, liceach eksternistycznych, kursach maturalnych, zawodowych i językowych.

Opis stanowiska

Poszukujemy wykładowców do nauczania poniższych przedmiotów na kierunku Technik elektryk:
- Elektrotechnika i elektronika
- Rysunek techniczny
- Pracownia pomiarów elektrycznych i elektronicznych
- Podstawy elektrotechniki i elektroniki
- Technologia i materiałoznawstwo elektryczne
- Montaż maszyn i urządzeń elektrycznych
- Konserwacja maszyn i urządzeń elektrycznych
- Montaż instalacji elektrycznych
- Konserwacja instalacji elektrycznych
- Eksploatacja maszyn i urządzeń elektrycznych
- Eksploatacja instalacji elektrycznych

Wymagania

- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- mile widziane uprawnienia pedagogiczne,
- student ostatniego roku studiów magisterskich,
- dyspozycyjność weekendowa ( zajęcia będą odbywały się w weekendy)

Oferujemy

- umowa zlecenie,
- konkurencyjna stawka,
- miła atmosfera pracy,
- praca w gronie doświadczonych wykładowców.
Oglądane: 71